Centrum logistyczne typu Fulfilment

 

Przygotowujemy się do wprowadzenia do naszej oferty nowej usługi: centrum logistycznego typu Fulfilment. Będzie ono obejmowało pełen zakres czynności – od odbioru towaru od klienta, przyjęciu towaru na magazyn, magazynowanie, kompletacja oraz wysyłka do klienta.

Rozwiązanie to — staje się szczególne przydatne w okresie, w którym więcej działalności realizuje swoją sprzedaż online. Zlecenie działań operacyjnych związanych z fizycznym przepływem towarów do naszego centrum logistycznego pozwoli na poprawę jakości w funkcjonowaniu sklepu internetowego.

Bierzemy na siebie odpowiedzialność za właściwe wypełnienie zadania związanego z kompleksową obsługą towarów otrzymanych od dostawcy: od jego odbioru, przez magazynowanie, po kompletację, pakowanie i wysyłkę do klienta. Proces kończy się finalizacją transakcji, czyli dostarczeniem stosownych dokumentów sprzedażowych.

Outsourcing logistyczny to świetne rozwiązanie, które gwarantuje wiele korzyści, ale najważniejszą zaletą jest oszczędność czasu i kosztów stałych. Zlecenie usług profesjonalistom, którzy dołożą wszelkich starań, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. W ECO FIX Sp. z o.o. wszystkie zlecenia realizujemy w sposób indywidualny z zachowaniem ustalonych terminów.